دوره‌های ما

دوره پنج گانه رشد مجازی

دوره پنج گانه رشد مجازی
دوره پنج گانه رشد مجازی

تیزر معرفی دوره پنج گانه رشد مجازی


اطلاعات دوره:

دوره پنج گانه رشد مجازی یک دوره جامع برای رشد کسب ‌وکار و برند تجاری در دنیای مجازی است. در این دوره روش ایجاد کمپین فروش، تصویربرداری با موبایل، تولید محتوا و تبلیغات طبق الگوریتم اینستاگرام  و طراحی و تدوین را تحت نظر اساتید این حوزه یاد خواهید گرفت.

دوره پنج گانه رشد مجازی با مشخصات منحصر به فرد خود یک فرصت بی‌نظیر برای افرادی است که به دنبال توسعه مهارت‌های خود در زمینه فروش در دنیای مجازی، تصویربرداری صحیح و تولید محتوا هستند.

این دوره با مدت 20 ساعت آموزش گام به گام به شما نحوه‌ی ایجاد کمپین‌های فروش مؤثر را آموزش می‌دهد. در بخش تصویربرداری با موبایل، شما می‌توانید تکنیک‌ها و راهکارهای حرفه‌ای برای تهیه کلیپ تبلیغاتی، ضبط فیلم و ثبت تصاویر با کیفیت بالا را یاد بگیرید و با جلب توجه در فضای مجازی، مشتریان خود را افزایش دهید.

در قسمت تولید محتوا طبق الگوریتم تبلیغات، شما با نحوه‌ی ایجاد محتوایی جذاب و هوشمند طبق الگوریتم‌های تبلیغاتی پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام آشنا خواهید شد. همچنین، در بخش طراحی و تدوین، مهارت‌های لازم برای ایجاد و ویرایش محتواهای حرفه‌ای و جذاب را کسب خواهید کرد.

پس از گذراندن این دوره به شما گواهینامه‌ی معتبری اعطا خواهد شد و با ارائه‌ی کارت ضمانت بازگشت وجه، شما می‌توانید با اطمینان کامل مسیر توسعه مهارت‌های خود را آغاز کنید. همچنین، پشتیبانی یکساله از سوی تیم آموزشی این دوره، اطمینان از ادامه‌ی پیشرفت شما را فراهم خواهد کرد. باآشنایی با جعبه ابزار تولید محتوا، برای شروع به کار در عرصه‌ی تولید محتواهای موثر و جذاب، آماده خواهید بود.

این فرصت را غنیمت شمرده و با ثبت نام در این دوره، در فضای مجازی بدرخشید و از آن کسب درآمد کنید.

زمان برگزاری دوره : 

سه شنبه‌ها از ساعت 15 الی 17

شروع دوره از سه شنبه 5 دی ماه 1402

مدت برگزاری دوره : 

10 جلسه دوساعتی ( 10 هفته)

اساتید دوره : 

محمد جواد کرباسی – امیر کمالی – مهدی لطفی محمد رویش – محمد آقاباباییان

مبلغ سرمایه‌گذاری برای دوره : 

فقط 3.900.000 هزار تومان!

دوره ادمین حرفه‌ای

تیزر معرفی دوره ادمین حرفه‌ای

سرفصل‌های دوره:

در دوره حرفه ای ادمین،  به صورت جامع با مباحث مهم و کاربردی زیر آشنا خواهید شد:

  1. آموزش تصویربرداری با موبایل و دوربین: شرکت‌کنندگان با تکنیک‌ها و روش‌های تصویربرداری با استفاده از موبایل و دوربین آشنا می‌شوند. این بخش شامل آموزش مباحثی همچون نورپردازی، زاویه‌های عکس‌برداری و تنظیمات دوربین است.

  2. ویرایش محتوا و آموزش ادیت با موبایل: در این بخش، شرکت‌کنندگان با ابزارها و تکنیک‌های ویرایش تصاویر و ویدئوها با استفاده از موبایل آشنا می‌شوند. آموزش‌ها شامل تصحیح رنگ، قرار دادن فیلترها و افکت‌های ویژه است.

  3. آموزش محتوانویسی و تولید محتوا: در این بخش از دوره با استراتژی‌ها و روش‌های موثر در تولید محتوای متنی برای جلب توجه و جذب مشتریان آشنا می‌شوید. آموزش‌ها شامل نوشتن متون جذاب، استفاده از تصاویر مؤثر و ایجاد محتوای ارزشمند است.

  4. آموزش اداره پیج و کسب درآمد از ادمینی اینستاگرام و دیگر پلتفرم‌ها: در این بخش، شرکت‌کنندگان  مفاهیم مدیریت پیج سوشال مدیا، افزایش تعداد فالوورها و راهکارهای کسب درآمد از ادمینی پیج‌های شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام را یاد می‌گیرند.

  5. آموزش الگوریتم‌های اینستاگرام: شرکت‌کنندگان با عملکرد الگوریتم اینستاگرام و راهکارهای بهینه‌سازی محتوا برای نمایش بهتر در جستجوها آشنا می‌شوند.

  6. آموزش کامل اپلیکیشن‌های اینشات، پیکس آرت و کپ کات: در این دوره نحوه استفاده از اپلیکیشن‌های معروف مرتبط با ادیت و ویرایش عکس و فیلم به طور کامل و کاربردی آموزش داده می‌شوند.

دوره حرفه‌ای ادمین این امکان را به شرکت‌کنندگان می‌دهد که مهارت‌های لازم برای مدیریت اثربخش پیج‌های اجتماعی و ارتقاء توانمندی در زمینه تولید محتوا و تصویربرداری را به دست آورند.

 
 

مخاطبین دوره:

 

افرادی که قصد درآمد از اینستاگرام دارند؛
دارندگان فروشگاه اینستاگرامی؛
کلیه صاحبان مشاغل که می‌خواهند فروشگاه اینستاگرامی راه‌اندازی کنند؛
ادمین‌های اینستاگرام که به عنوان شغل دوم مشغول فعالیت ادمینی هستند
کارشناسان سوشال مدیا
مدیران سوشال مدیا در تمامی بیزنس‌ها
افرادی که قصد صادرات محصول و یا خدمات خود در دنیای مجازی را دارند
و برای تمام افرادی که می‌خواهند حساب کاربری اینستاگرام خود را به منبع درآمد تبدیل نمایند 

زمان برگزاری دوره : 

شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها از ساعت 16 الی 18

شروع دوره از چهارشنبه 29 آذر ماه 1402

مدت برگزاری دوره : 

12 جلسه دوساعتی ( 24 جلسه)

اساتید دوره : 

محمد جواد کرباسی – امیر کمالی – محمد آقاباباییان – مهدی لطفی – محمد رویش

مبلغ سرمایه‌گذاری برای دوره : 

فقط 3.300.000 هزار تومان!